+38 (098) 822 33 22
5P Медицина 2021-10-06T16:54:44+02:00

5P Медицина – новий підхід до здоров’я

Медицина завжди була сфокусована на лікуванні захворювань вже після їх виявлення. На сьогоднішній день значне зростання в галузі молекулярної генетики та діагностики, біології та цифрових технологій сприяє розвитку персоналізованої предиктивної медицини і ранньої діагностики хвороб.

Це в свою чергу дає можливість запобігти захворюванням ще на стадії розвитку і змінити свій спосіб життя таким чином, щоб залишатися здоровими якомога довше.

Ми готові запропонувати новий підхід в діагностиці і лікуванні – персональна медицина, заснована на медичної парадигмі – прогностичному, профілактичному і персоналізованому підходах, а також тісній співпраці лікаря і пацієнта.

Ваш шлях до створення індивідуальної програми:

Cheсk-up
організму

Консультації
фахівців

Формування
генетичного
паспорта

Створення
персональної
програми

Особливість 5PM можна показати в простій формулі:

дослідження, які відстежують фактори індивідуального здоров’я + їх глибокий аналіз + подальша зміна способу життя і медикаментозна підтримка.

Саме симбіоз цих складових дає можливість на ранніх стадіях запобігти появі дуже багатьох захворювань.

Медицина 5P відрізняється орієнтованістю на окремого індивідуума. Персональні дослідження і створення індивідуального генетичного паспорта дають глибоке розуміння особливостей кожної людини.

У сучасному світі турбота про здоров’я стоїть на першому місці в житті. Тому важлива мета такого підходу – мінімізувати розвиток захворювань! Щоб ви могли жити здоровим і продуктивним життям якомога довше.

У вас буде максимум контролю над вашим здоров’ям!

Прийом по даному напрямку веде:

Надія Крижанівська

Лікар-терапевт вищої категорії, кардіолог, фахівець anti-age медицини

Кандидат медичних наук

Досвід роботи – 20 років

Запис на прийом

Надішліть нам заявку зараз. Ми обов’язково зателефонуємо і допоможемо Вам