+38 (098) 822 33 22
Мамологія 2021-10-07T22:20:17+02:00

Мамологія

Захворюваність на рак молочної залози неухильно зростає в усьому світі, і головне завдання – виявити рак на ранній стадії, коли є всі шанси на одужання. Підвищений ризик раку грудей у ​​жінок з доброякісними дисплазиями, доброякісними пухлинами молочних залоз, які перенесли хірургічне втручання на молочних залозах і жінки, близькі родичі яких хворіли на рак грудей.

Необхідно обстежитися у фахівця-мамолога 1 раз в рік, при підвищеному ризику або при наявності дисплазій і новоутворень в грудях частіше – 1 раз в 3-6 місяців.

Існує багато чинників ризику, наприклад:

вік: шанси захворіти на РМЗ підвищуються в міру того, як жінка стає старше;
гени. Жінки, в сімейної історії яких були випадки раку грудей або раку яєчників, мають більш високий ризик розвитку таких видів раку;
надлишкова вага;
неконтрольоване лікування гормонами;
зловживання алкоголем.

УЗД молочних залоз

У нашій клініці досвідчений фахівець-мамолог проводить огляд і, відразу ж, ультразвукове обстеження молочних залоз, що дуже зручно і підвищує точність дослідження.

Є можливість одночасно, під контролем УЗД, провести біопсію з підозрілих ділянок грудей, швидко і якісно поставити діагноз і призначити лікування.

Ультразвукове обстеження проводиться на сучасному обладнанні, біопсія робиться під контролем УЗД шприцом (кісти, рідинні освіти, абсцеси, молочні кісти – лактоцеле) або автоматичною голкою-пістолетом (щільні вузлові утворення, фіброаденоми, пухлини) з отриманням зразка тканини для більш точного гістологічного дослідження.

Фото лактоцеле – «молочної кісти» молочної залози до і після пункції:

Дослідження новоутворень шкіри

При необхідності лікарем-онкологом проводиться радіохвильове видалення новоутворень шкіри з хорошим косметичним ефектом, напрямом на гістологічне дослідження.

Дерматоскопія – сучасний метод дослідження шкірних новоутворень, родимок, пігментних плям, що дозволяє підвищити якість діагностики і вибрати правильне лікування. Збільшення і спеціальне світіння дерматоскопи – «шкірного мікроскопа», дозволяє деталізувати структури шкірного новоутворення для постановки точного діагнозу.

Досвідчений фахівець проводить дослідження сучасним дерматоскопі фірми «Fotofinder» – Handyscope. Дані записуються в програму, яка дозволяє відстежувати динаміку новоутворень з плином часу.

Приводом для звернення до онколога і проведення дерматоскопія є:

  • наявність безлічі великих родимок, родимки, які почали видозмінюватися, турбувати, травмуватися, збільшуватися;
  • незагойні, збільшуються новоутворення на шкірі;
  • наявність раку шкіри або меланоми у близьких родичів або у самого пацієнта в минулому.

Ми пропонуємо вам видалення родимок і новоутворень в Клініці персональної медицини в Дніпрі, а також всі необхідні перед цим дослідження.

Профілактика захворювань

  • Регулярне обстеження у мамолога, онколога

  • Модифікація способу життя

  • Дослідження генотипу

  • Корекція гормональних порушень

Прийом по даному напрямку веде:

Наталія Залізняк

Лікар-онколог вищої категорії, мамолог,
лікар ультразвукової діагностики.

Досвід роботи – 20 років, член Європейського Товариства Онкологів (ESMO)

Запис на прийом

Надішліть нам заявку зараз. Ми обов’язково зателефонуємо і допоможемо Вам