+38 (098) 822 33 22
Неврологія 2021-10-12T21:11:38+02:00

Неврологія

Неврологія – розділ медицини, що вивчає захворювання нервової системи. Неврологічні захворювання – одна з найпоширеніших категорій хвороб у світі.

Захворювання можуть розвинутися в будь-якому віці. А з віком (у міру впливу несприятливих факторів життя та праці, через вікових змін або внаслідок травми) поширеність – тільки збільшується.

Особливість неврологічних станів полягає в тому, що нервами пронизане все людське тіло, відповідно, больовий синдром або порушення функцій може статися абсолютно в будь-якому місці.

Дуже важливо вчасно звернутися до лікаря, щоб провести необхідні дослідження і почати лікування. Адже запобігти хворобі на самих ранніх стадіях набагато ефективніше, ніж згодом отримати безлічі варіантів несприятливого розвитку.

Скарги, з якими варто звернутися до невролога:

 • запаморочення

 • шум в вухах

 • головний біль

 • загальна слабкість і швидка стомлюваність

 • різні зорові, слухові, тактильні
  Чи нюхові галюцинації, ілюзії)

 • порушення свідомості (стан оглушення,
  втрата свідомості, переднепритомний стан)

 • порушення уваги і пам’яті (проблеми короткострокового запам’ятовування, амнезії)

 • апатія і байдуже до всього ставлення

 • порушення сну (труднощі з засинанням, поверхневий і переривчастий сон, безсоння)

 • втрата апетиту або
  неконтрольоване обжерливість

 • відчуття оніміння голови, обличчя

 • порушення сприйняття (візуальні ефекти типу
  світлових спалахів, різнокольорових стрічок та ін.)

 • порушення мови (вимова, розуміння, відтворення)

 • підвищена тривожність, нав’язливі думки

 • запальність і дратівливість

 • плаксивість і почуття приреченості

Психотерапія

У нашій клініці веде прийом досвідчений лікар-психотерапевт. Якщо ви або ваші близькі потребуєте індивідуальної психотерапії, просто зателефонуйте (098) 822-33-22, або залиште заявку на сайті – ми передзвонимо і допоможемо.

Що таке психотерапія?

Психотерапія – це спосіб лікування, заснований на взаємодії двох осіб.

Психотерапевтичне лікування полягає в тому, що людина розмовляє з психотерапевтом про ті проблеми, для вирішення, яких він потребує терапії. За допомогою бесіди лікар може допомогти розібратися в важких переживаннях і знайти рішення своїх проблем.

Психотерапія заснована на міжособистісному взаємодії, тим не менш, це не просто звичайна бесіда. Це спосіб лікування, який має чіткі цілі. У практиці лікування психотерапевт поєднує різні підходи разом зі своїм особистим досвідом. З точки зору лікування, найважливіше – ефективну взаємодію між психотерапевтом і пацієнтом.

Скільки сеансів потрібно пройти, щоб побачити результат?

Тривалість курсу психотерапії в кожному випадку залежить від конкретної ситуації пацієнта.

З точки зору успішності психотерапевтичного лікування, найбільш важливим моментом визнані взаємини між психотерапевтом і пацієнтом. Для початку психотерапевт зазвичай розпитує пацієнта про його життя, як про минуле, так і про нинішню, а також про ті моменти, які змусили звернутися за допомогою. Зазвичай проводиться 1-3 подібних ознайомлювальних сеансів на початку лікування. Важливо зрозуміти, як сприймаються співробітництво і діалог з цією людиною. Якщо ви відчуваєте, що вас почули і зрозуміли, що налагоджена співпраця, це дуже хороший знак.

Як проходить сеанс психотерапії?

Психотерапевт активно бере участь в терапевтичному сеансі, що може сприяти відчуттю, що ви почуті і що терапевт щиро і з емпатією цікавиться вашим життям.

Терапевт не висловлює моральної оцінки, несхвалення або приниження щодо ваших переживань. Психотерапевт не дає поради, які не підштовхує до рішень, а надає можливість пацієнту самому вирішувати, які зміни необхідно зробити. У процесі терапії часто обговорюються болючі питання, і їх опрацювання може даватися нелегко. Іноді в подібні моменти виникає бажання припинити терапію. Опрацювання складних питань і не повинна бути легкою, так як це дійсно складні питання.

У процесі терапії про свої почуття і можливі проблеми слід говорити відкрито. Іноді психотерапії або психотерапевта пред’являють нереальні очікування. Слід розуміти, що психотерапія чудодійний засіб, який змушує зникнути життєві проблеми. Психотерапевт також не є сверхлічной, знає відповіді на всі питання.

Терапія передбачає пошук таких аспектів і рішень, які ви самі вважаєте важливими в світлі свого життя. Так як мова йде про ваших унікальних життя і переживаннях, необхідні трансформації вам необхідно зробити самому. Психотерапія тут надає допомогу і підтримку.

Прийом по даному напрямку веде:

Анна Зубковська

Лікар-невролог, лікар-психотерапевт

Досвід роботи – 21 років клінічної практики

Кандидат медичних наук

Тема дисертації «Експериментальне обґрунтування підходу до вибору ефективних психофармакологічних засобів для лікування стійкого патологічного стану мозку».

Співавтор наукового відкриття «Закономірність експресії нейроспецифических білків в структурах головного мозку тварин при формуванні енграм пам’яті» (2002 р спільно з Дроздов А.Л., Дзяк Л.А., Зорін Н.А та ін.).

Дійсний член Асоціації превентивної та anti-age медицини (2009 г.)

Вища медична освіта в ДДМА, спеціалізація «Психіатрія,« Наркологія »,« Психотерапія психоаналітична »,« Функціональна діагностика »,« Неврологія ».

Запис на прийом

Надішліть нам заявку зараз. Ми обов’язково зателефонуємо і допоможемо Вам