+38 (098) 822 33 22
Терапія 2021-10-12T21:24:29+02:00

Терапія

Терапія – найбільш охоплює частину медицини, яка включає діагностику та лікування внутрішніх хвороб. Немає окремо хворіє органу, є патологічна ланцюжок і обов’язково – причина хвороби. Найчастіше стрес, інфекція або генетична схильність.

Ендокринна система, шлунково-кишковий тракт, імунна і дихальна системи, система гомеостазу, сечовидільна система – всі ці системи повинні працювати злагоджено, і правильної зворотним зв’язком з нервовою системою.

Для оцінки роботи органів ми використовуємо:

  • біохімічний аналіз крові,
  • рівні гормонів,
  • полимеразную реакцію для виявлення інфекцій,
  • ретельний огляд і збір анамнезу,
  • УЗД дослідження,
  • дані експертних МРТ і КТ,
  • функціональні дослідження ЕКГ і ЕЕГ.

В цілому, це визначає термін well-being – загальний показник тілесного і духовного стану кожної людини. Від чого залежить як наше здоров’я, так і успішність, стан щастя, і, звичайно, – нашої якість життя.

Загальна оцінка стану організму – check-up організму на рівні органів, тканин, клітин, біохімії, гормонів, мікроелементів, генетичних тестів дає – дає повне уявлення про стан тіла і шляхи відновлення здоров’я. І що важливо – попереджає виникнення або розвиток більшості захворювань.

Для лікування ми використовуємо весь ресурс сучасних підходів до лікування, відновлення рівня гормонів, роботу з інфекцією (наприклад – 4R програма), антистресові методики. Навіть корекцію ваги, зокрема метаболічний синдром, коригуємо комплексно, за допомогою дієтології, нутриціології і обов’язково як ендокринологічну патологію.

Здоров’я – досяжний показник, але це результат відновлення всіх без винятку систем. Немає другорядних симптомів і поломок. І тіло вміє відновлювати себе, якщо прибираємо першопричину – це концепція Selfregeneration.

Детальніше про комплексному дослідженні організму і персональної медицині ви можете знайти на сторінці 5PM.

Прийом по даному напрямку веде:

Надія Крижанівська

Лікар-терапевт вищої категорії, кардіолог, фахівець anti-age медицини

Кандидат медичних наук

Досвід роботи – 20 років

Запис на прийом

Надішліть нам заявку зараз. Ми обов’язково зателефонуємо і допоможемо Вам