+38 (098) 822 33 22
Урологія 2021-10-12T21:35:01+02:00

Урологія

Всі негативні фактори навколишнього середовища не проходять безслідно для чоловічого здоров’я. Це і постійні стресові навантаження, і несприятлива екологічна обстановка, і неякісні продукти харчування і вода, а також куріння і зловживання алкоголем.

Багато чоловіків відчувають на собі шкідливі виробничі фактори у вигляді постійного переохолодження або навпаки високих температур на робочому місці, вплив технічних речовин і безліч інших.

Та все це разом або окремо відчуває на собі практично кожен чоловік. Це призводить до різних захворювань чоловічої сечостатевої системи. Найбільш часто зустрічаються – хронічний простатит і еректильна дисфункція.

Важливо знати, що ці захворювання зараз ефективно лікуються. При використанні сучасних діагностичних заходів (УЗД, ТРУЗІ простати, лабораторні дослідження) є можливість призначити комплексне і дійсне лікування.

Дуже важливо якомога раніше звернутися до фахівця. Адже стару істину «Чим раніше виявлено захворювання – тим легше і швидше воно лікується» ніхто не відміняв.

За багатьма дослідженнями близько 30% хворих на хронічний простатит не відчувають ніяких сторонніх відчуттів. Але це не означає, що захворювання немає. І в міру виснаження компенсаторних можливостей організму, відбувається загострення хронічного процесу.

Тоді лікування займає набагато більше часу, обходиться пацієнтові дорожче і, на жаль, не завжди приносить повний ефект, унаслідок настання незворотних змін в уражених органах.

Рекомендуємо всім чоловікам старше 35 років проходити щорічне обстеження уролога-андролога, навіть якщо немає скарг. При наявність скарг – важливо раннє звернення незалежно від віку пацієнта.

Запишіться на консультацію до досвідченого лікаря-уролога заздалегідь,

адже краще запобігти захворюванню і почати лікування на ранній стадії.

Методи дослідження:

  • УЗД простати і сечовивідних шляхів

  • Інфекційна панель

  • Гормональна панель

  • Генетична карта

Прийом по даному напрямку веде:

Юрій Васильович Ковтун

Лікар-уролог, андролог

Досвід роботи – 23 роки

Вища медична освіта в ДДМА

Сертифікат лікаря-уролога

Запис на прийом

Надішліть нам заявку зараз. Ми обов’язково зателефонуємо і допоможемо Вам